VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

Névnap

2022. augusztus 9. kedd
Emőd
A Nap kel 05:36-kor,
nyugszik 20:16-kor.

Holnap
Lőrinc
napja lesz.

Oldalainkat 169 vendég és 0 tag böngészi

2021. november 27-én szombaton nagy örömben volt részünk.

Az Örökbe Fogadok Egy Ovit Mozgalom közbenjárásával megtalálta az óvodánkat egy nagyon kedves hölgy, Juhász Katalin. Tőle és kedves barátaitól sok-sok játékot, tartós élelmiszert, ruhákat, tisztálkodási szereket és gyümölcsöt kaptunk. A szállításban segített Katalin öccse Mihály, aki saját autójával hozta el az adományt Budapestről, amit külön köszönök neki és lányainak. Katalin azért választotta az Intézményünket, mert ő a Tiszaeszlári Tarbay család leszármazottja.

Nagy örömmel tölt el minket és ezúton is köszönjük Kati és kedves barátai nagylelkű adományát! A megérkezett dolgokat az óvodás gyermekek fogják megkapni és elfogyasztani illetve biztos vagyok benne, hogy nagy örömmel veszik majd birtokukba a sok- sok játékot is.

Köszönettel:
Kander Zoltánné
intézményvezető

Friss Eszlári Hírmondó

Eszlári Hirmondó 202012

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.