VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Névnap

2024. május 28. kedd
Emil, Csanád
A Nap kel 04:56-kor,
nyugszik 20:39-kor.

Holnap
Magdolna, Magdaléna, Léna
napja lesz.

Oldalainkat 147 vendég és 0 tag böngészi

Az idei év bőséges termése lehetőséget ad a tavalyi aszályos év után, hogy az Önkormányzatnál helyben megtermelt többlet termést, eljuttassuk a településeink valamennyi háztartásába. A háztartásonként egy zsák hagymát a napokban eljutattjuk Tiszaeszlár, Bashalom és a Máv-Újtelep összes háztartásába. Kérjük fogadják ugyan olyan örömmel, amilyen örömmel mi adjuk Önöknek! Ezúton is köszönjük az Önkormányzat dolgozóinak az egész éves kitartó munkáját, amely lehetővé teszi, hogy a településeinken élő családok kiadásait mérségeljük!

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.