VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató 2020

naptar2020

Névnap

2020. október 29. csütörtök
Nárcisz
A Nap kel 06:30-kor,
nyugszik 16:39-kor.

Holnap
Alfonz, Zenóbia
napja lesz.

Oldalainkat 78 vendég és 0 tag böngészi

A jogszabályi háttér szigorításai miatt lehetetlenné vált a szúnyogok légi úton való gyérítése, csak földi géppel lehet elvégezni a védekezést. A szúnyogok élettani ciklusa és biológiája miatt ezt hatékonyan egyszeri védekezéssel nem lehet megoldani. Az országban viszonylag kevés ilyen eszköz áll szolgálatban, hosszú a várólista. Főleg a hatékony évente többszöri védekezésre!

Ezen okokat mérlegelve úgy döntöttünk, hogy a lakosság nyugalmát szemelőtt tartva indokoltá vált egy ilyen gép beszerzése. Ezzel a döntéssel elsők között vagyunk a környékbeli önkormányzatok között akik rendelkeznek ilyen géppel. A szúnyogok irtását a jövő héten fogjuk megkezdeni mind a három településrész összes utcájában!

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.