VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

Feltöltés alatt...

Orvosi rendelő

Feltöltés alatt...

Rendőrség

Feltöltés alatt...

Nevezetességeink

Friss híreink

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató 2020

naptar2020

Névnap

2020. augusztus 11. kedd
Zsuzsanna, Tiborc
A Nap kel 05:39-kor,
nyugszik 20:12-kor.

Holnap
Klára, Letícia
napja lesz.

Oldalainkat 38 vendég és 0 tag böngészi

A jogszabályi háttér szigorításai miatt lehetetlenné vált a szúnyogok légi úton való gyérítése, csak földi géppel lehet elvégezni a védekezést. A szúnyogok élettani ciklusa és biológiája miatt ezt hatékonyan egyszeri védekezéssel nem lehet megoldani. Az országban viszonylag kevés ilyen eszköz áll szolgálatban, hosszú a várólista. Főleg a hatékony évente többszöri védekezésre!

Ezen okokat mérlegelve úgy döntöttünk, hogy a lakosság nyugalmát szemelőtt tartva indokoltá vált egy ilyen gép beszerzése. Ezzel a döntéssel elsők között vagyunk a környékbeli önkormányzatok között akik rendelkeznek ilyen géppel. A szúnyogok irtását a jövő héten fogjuk megkezdeni mind a három településrész összes utcájában!

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató