VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

Névnap

2021. szeptember 22. szerda
Móric
A Nap kel 06:36-kor,
nyugszik 18:50-kor.

Holnap
Tekla, Lina
napja lesz.

Oldalainkat 152 vendég és 0 tag böngészi

vilagitas2

Több évtizedes adósságát rendezzük a napokban az Önkormányzatnak. A Tompa Mihály utcát korszerű, energiatakarékos LED-es, mozgásérzékelős közvilágítással látjuk el. Az utcában egyáltalán nem volt évtizedeken keresztül semmilyen világítás éjszaka, pedig esténként jelentős az átmenő, kerékpáros és gyalogos forgalom. Nem beszélve az itt lakó családokról. A közvilágításnak csak beruházási költsége van, a továbbiakban semmilyen költséggel nem jár az üzemeltetés a falu számára. Hiszen teljes egészében megújúló energiával (napelem), és akkumulátorról működik.

Friss Eszlári Hírmondó

Eszlári Hirmondó 202012

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.