VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

Névnap

2022. augusztus 9. kedd
Emőd
A Nap kel 05:36-kor,
nyugszik 20:16-kor.

Holnap
Lőrinc
napja lesz.

Oldalainkat 94 vendég és 0 tag böngészi

Tiszaeszlár szépkorúit köszöntöttük pénteken az Idősek Napja alkalmából. Vajda László polgármester köszöntőjét követően az óvodások kedveskedtek műsorral, majd operett dallamoktól és nótáktól volt hangos a kultúrház. A rendezvényen részt vett Dr. Vinnai Győző, a térség országgyűlési képviselője is, aki beszédében támogatásáról biztosította településünket és annak lakóit, valamint további fejlesztési lehetőségekről is szólt.

Köszönjük mindenkinek, aki elfogadta meghívásunkat! Bízunk benne, hogy jól érezték magukat, hiszen hagyományteremtő céllal Önöknek szerveztük a napot.

További képek:

Friss Eszlári Hírmondó

Eszlári Hirmondó 202012

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.