VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

Névnap

2022. augusztus 9. kedd
Emőd
A Nap kel 05:36-kor,
nyugszik 20:16-kor.

Holnap
Lőrinc
napja lesz.

Oldalainkat 67 vendég és 0 tag böngészi

Nagy érdeklődés mellett zajlott a Márton napjára meghírdetett lámpás felvonulás.

Az esti program a kicsiknek meghírdetett bábszínházzal és a katólikus egyházak helyi vezetőinek a Szent Márton életét bemutató beszédével kezdődött, majd a szép számban összegyültek közösen a tűzgyújtás helyszínére vonultak. A felvonulás lámpással, kinek forró teával, kinek forralt borral, a kicsiknek nyalókával a kezekben zajlott. A rendezvény zárásaként közös tűzgyújtással, lakomával ünnepeltük ezt a jeles napot.

A vendéglátást a Tiszaeszlári Óvoda és Konyha dolgozói közösen biztosították. Nem titkolt célunk, hogy hagyományt teremtsünk a községünkben ezzel a rendezvénnyel. Reméljük a megjelentek jól érezték magukat, és jövőre még többen csatlakoznak hozzánk!

Friss Eszlári Hírmondó

Eszlári Hirmondó 202012

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.