VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

Névnap

2022. augusztus 9. kedd
Emőd
A Nap kel 05:36-kor,
nyugszik 20:16-kor.

Holnap
Lőrinc
napja lesz.

Oldalainkat 131 vendég és 0 tag böngészi

Február 19-én ismét a gasztronómiai élvezeteké lesz a főszerep a Sóstói Múzeumfaluban, ahol idén először a Településünk is képviselteti magát.

A rendezvényen való részvételnek a célja, hogy minél jobban megismertessük a településünket a Fesztiválra kilátogatókkal, és felkeltsük az érdeklődésüket a Községünk iránt. A rendezvényen kóstolójegyekkel lehet majd megízlelni a gasztronómiai kínálatban felsorakoztatott finomságokat. A kóstolójegy ára: 500 Ft, amit a látogatók a múzeumfalu több pontján is megvásárolhatnak. Ebben az évben 20 csapat méretteti meg magát, és mutatja meg főzőtudományát. A nap során 15 ezer adag ételt kínálnak majd kóstolásra. A látogatók a rendezvényen végigkövethetik a mangalica sertéshús feldolgozásának teljes folyamatát, a szúrástól a kolbász töltéséig.

Hagymás vér, hurka, kolbász, tepertő, megannyi disznós finomság, és persze jó hangulat vár azokra, akik ellátogatnak a skanzenbe.

Program:
6:00 – Kapunyitás
6:30 – 7:30 Disznóvágás
9:40 Megnyitó Beszédet mond:
   • Dr. Kovács Ferenc polgármester,
   • Dr. Nagy István agrárminiszter,
   • Dr. Szabó Tünde államtitkár, országgyűlési képviselő,
   • Dr. Vinnai Győző országgyűlési képviselő.15:00 – Eredményhirdetés

Minden érdeklődőt szeretettel várunk! Kérjük bátran keressék fel a tiszaeszlári standot!

A rendezvény ingyenes!

Friss Eszlári Hírmondó

Eszlári Hirmondó 202012

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.