VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

Névnap

2022. szeptember 25. vasárnap
Eufrozina, Kende
A Nap kel 06:40-kor,
nyugszik 18:44-kor.

Holnap
Jusztina, Pál
napja lesz.

Oldalainkat 14 vendég és 0 tag böngészi

Vajda László (polgármester) köszöntő szavai után, Baracsi Endre (Megyei Közgyűlés alelnöke), majd Dr. Vinnai Győző (országgyűlési képviselő) szólt a jelenlevőkhöz. A történelmi egyházak képviselői megáldották, majd szalag átvágással avatták fel az új ravatalozót.

A temető szomszédságban levő termőföldön ünnepélyesen átadták az új traktort. (a Ravatalozó felújítása, a Magyar Falu Program keretében meghirdetett, Temetői infrastruktúra fejlesztése Tiszaeszláron, valamint a Kommunális eszköz beszerzése - MFP-KOEB /2021. kódszámú, Kommunális eszköz beszerzése Tiszaeszláron című projekt keretében valósult meg).

Friss Eszlári Hírmondó

Eszlári Hirmondó 202012

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.