VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

Friss híreink

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Névnap

2023. szeptember 24. vasárnap
Gellért, Mercédesz
A Nap kel 06:38-kor,
nyugszik 18:47-kor.

Holnap
Eufrozina, Kende
napja lesz.

Oldalainkat 326 vendég és 0 tag böngészi

Önkormányzatunk sikeresen pályázott a TOP_PLUSZ-1.2.3-21 kódszámú felhívásra, amelynek keretében belterületi utak fejlesztése valósulhat meg településünkön.

A projekt keretében két utca felújítására van lehetőség:
- az Arany János utca 328 méter hosszúságban új aszfaltréteget kap;
- a Rákóczi Ferenc utca 642 méter hosszúságban lesz újra aszfaltozva és az utca egységes szélesítését is elvégezzük;

A nem építési engedély köteles kivitelezési munka 2023. április 17-én veszi kezdetét, amely előre láthatólag 2 hónapig tart. Kérjük a Tisztelt Ingatlantulajdonosokat és Gépjárművezetőket, hogy a kivitelezés időszakában közlekedésükkel segítsék az akadálymentes munkavégzést hétköznapokon 07.00-19.00 óra között, valamint a beruházás befejezéséig az érintett utcákban a parkolást az ingatlanon belül oldják meg. A kivitelezés idején ideiglenes forgalmi rend lép életbe kérjük, figyeljék a kihelyezett táblákat és azok szerint közlekedjenek. Az esetleges kellemetlenségekért elnézésüket és szíves türelmüket kérjük!

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.