VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Névnap

2024. június 25. kedd
Vilmos, Maxim
A Nap kel 04:51-kor,
nyugszik 20:55-kor.

Holnap
János, Pál
napja lesz.

Oldalainkat 142 vendég és 0 tag böngészi

Már hagyománnyá vált településünkön, hogy karácsony előtt ünnepi műsorral és egy ízletes ebéddel kedveskedünk azoknak, akiknek oly' sokat köszönhetünk.

Vajda László polgármester üdvözlő gondolatai után az óvodások adtak szívmelengető műsort, majd Leblanc Győző és Szeredy Krisztina nyújtotta át ajándékunkat egy igazán különleges operettcsokor formájában. Eredetileg Soltész Rezső művészurat hívtuk meg, sajnos azonban lebetegedett, így külön köszönet a művészeknek, hogy „be tudtak ugrani” helyette. Az ünnepi alkalom zárásaként térségünk országgyűlési képviselője, Dr. Vinnai Győző köszöntötte a jelenlévőket.

Köszönjük mindenkinek, aki részt vett az alkalmon. Jó volt újra együtt lenni!

kozsegi karácsony

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.