VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

4464 Tiszaeszlár,
Rákóczi Ferenc u. 91.
+36 42 277 505
hivatal@tiszaeszlar.hu

Orvosi rendelő

4464 Tiszaeszlár,
Arany János u. 43/a.
+36 42 277 526

Rendőrség

4464 Tiszaeszlár,
Arany J. u. 32.
+36 42 372 311

Nevezetességeink

Friss híreink

Magyar Falu Program

MFP logo 500

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató

naptar2020

Névnap

2023. június 4. vasárnap
Bulcsú
Nemzeti Összetartozás Napja
A Nap kel 04:52-kor,
nyugszik 20:45-kor.

Holnap
Fatime, Ferdinánd
napja lesz.

Oldalainkat 47 vendég és 0 tag böngészi

"Tök" jó rendezvény

Nagy érdeklődés mellett zajlott az első tiszaeszlári tökfaragó rendezvény. A nagy számban megjelenteket forró italokkal és egy kis uzsonnával vártuk, amíg mindenki megtekinthette a szebbnél szebb és kreatívabb alkotásokat. A jelenlévők szavazatai alapján a 2021-es "Tök Király" a Vajda Panna által készített alkotás lett. Gratulálunk neki!

Reméljük minden résztvevő jól szórakozott a rendezvényen és a tökfaragás közben. Köszönjük a pályaműveket, amelyek mindegyikén látszott, hogy örömmel és lelkesedéssel készült, így mindenki nyertesnek érezheti magát. Gratulálunk az összes tökfaragónak!

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.