VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

Feltöltés alatt...

Orvosi rendelő

Feltöltés alatt...

Rendőrség

Feltöltés alatt...

Nevezetességeink

Friss híreink

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató 2020

naptar2020

Névnap

2020. július 7. kedd
Appolónia, Apolka
A Nap kel 04:58-kor,
nyugszik 20:52-kor.

Holnap
Ellák, Edgár
napja lesz.

Oldalainkat 18 vendég és 0 tag böngészi

Tisztelt Szülők!
A 152/2020. (IV. 27.) Korm. rendelet alapján az óvoda ügyeletet biztosít!

Az ügyeletet azon, fertőző betegségben nem szenvedő gyermekek számára kell biztosítani, akiknek szülője munkavégzés miatt (abban az estben, ha mindkét szülő dolgozik) ezt igényli. Az ügyeletet kiscsoportos formában kell megszervezni, csoportonként legfeljebb 5 gyermek felügyelete biztosítható. A szülőnek írásban nyilatkoznia kell gyermeke egészségügyi állapotáról. Kérjük azokat a Szülőket, akik igényt tartanak az óvodai ügyeletre, hogy május 4-től az óvodában személyesen vagy telefonon ( 06 42 952-084) jelezzék. Eyüttműködésüket köszönjük!

Orosz Anikó
A Tiszaeszlári Óvoda és Konyha Intézményvezetője

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató