VT Journey - шаблон joomla Joomla

Információ

Önkormányzat

Feltöltés alatt...

Orvosi rendelő

Feltöltés alatt...

Rendőrség

Feltöltés alatt...

Nevezetességeink

Friss híreink

E-ügyintézés

Az E-önkormányzat portál elérhető az alábbi címek bármelyikén:
ugyintezes kicsi

logo njt

Lomtalanítási tájékoztató 2020

naptar2020

Névnap

2020. július 7. kedd
Appolónia, Apolka
A Nap kel 04:58-kor,
nyugszik 20:52-kor.

Holnap
Ellák, Edgár
napja lesz.

Oldalainkat 11 vendég és 0 tag böngészi

Új taggal bővült a Tiszaeszláron elérhető szolgáltatások sora. Állatorvosi rendelőt nyitott a Thököly utcai szolgáltatóházban dr. Csurilla Gréta.

Önkormányzatunk ezúton is gratulál és sikeres gyógyítást kívánunk neki! A rendelő a jövő héttől kezdi meg a működését. A rendelő hétfői, szerdai és pénteki napokon tart nyitva. A rendelési nyitvatartás 17:00 és 19:00 óra között lesz. Az állattartóknak célszerű időpontot egyeztetni, hogy minnél kevesebbet keljen várakozni! A rendelőt illetve a doktornőt az alábbi telefonszámon lehet elérni:

A rendelő címe:
4464 Tiszaeszlár, Thököly utca 1.
Telefonszám: 06 30 339 5758

 

Bemutatkozunk

Honlapunk azért jött létre, hogy bemutassuk településünk látnivalóit, nevezetességeit, programjainkat, kulturális életünket minden érdeklődő számára, és hasznos információkat nyújthassunk azoknak, akik településünkön élnek, dolgoznak, továbbá, azoknak is, akik településünkre készülnek utazni, itt szeretnének letelepedni vagy üzleti vállalkozásba kezdeni.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató